Modern Garden
*** Záhradné centrum ***

Záhradné centrum

Vitajte na našich stránkach spoločnosti Modern Garden. Ponúkame Vám kompletné riešenie pre Vašu záhradu. V našom záhradníckom centre (Otvorenie jar 2009) nájdete široký sortiment ovocných a okrasných rastlín, kvetov, substrátov, záhradníckeho náradia a ostatných záhradníckych produktov.


Záhradná architektúra

Ponúkame služby odborného poradenstva a projektovanie záhrad. Pomocou výpočtovej techniky a špecializovaného softvéru pre záhradnú architektúru Vám pomôžeme navrhnúť Vašu záhradu. Taktiež zabezpečujeme realizáciu sadovníckych projektov.


Zelené hroby

Aj Vám sa nepozdáva trend budovania betónových hrobov? Nepáčia sa Vám naše súčasné cintoríny preplnené kameňom a betónom? Zanechajte tradičné, nákladné a hlavne nepekné úpravy pietnych miest a vráťte sa k vytváraniu zelených hrobov. Takmer všetci pozostalí dnes okrem náhrobného kameňa kupujú betónovú obrubu, hrobovú platňu z umelého kameňa a betónovať si nechávajú aj chodníčky okolo hrobu. Dobrý cintorín by mal však pripomínať park, ktorého esteticky stvárnené prostredie pozýva ľudí k spomienke na blízkych.

Výhody zelených hrobov:

Ovocinárstvo a Záhradnícke škôlkárstvo

Produkcia a predaj rastlinného materiálu (uvádzanie do obehu) podlieha podľa zákona prísnej kontrole Ústredného kontrolného a skúšobného ústavu poľnohospodárskeho (ÚKSÚP). Spoločnosť Modern Garden je vlastníkom osvedčenia o odbornej spôsobilosti, ktoré bolo vydané ÚKSÚP-om, podľa §13 zákona Slovenskej republiky č. 291/1996 Z.z. o odrodách a sadivách na výrobu, spracovanie a úvadzanie osiva do obehu.Untitled Document Dnes je pondelok, 28. september 2020, 13:00 - Meniny má Václav
Ovocinárstvo Škôlkárstvo Cenník